Tradicionalni pokal
Pokal Nestla Žganka
Šolska karate liga
 Začetniški tečaji
Vpis članov
Povezave
Karate zveza Slovenije
Tekmovalni koledar
 Števec obiskov
danes 3
včeraj 14
ta mesec 151
skupaj 298804
 
 Prispevki
Dosežki kluba v letu 2020
5 medalj  
 
 
 
 


2.kolo šolske karate lige 2019/2020
- Statistika tekmovanja - Velenje 15. 12. 2019

Udeleženih klubov : 11
Udeleženih držav : 1
Udeleženih tekmovalcev : 80
Udeleženih ekip : 3
Posameznih nastopov : 95
Vseh nastopov : 98

Uvrstitev klubov

    1.mesto 2.mesto 3.mesto skupaj
1 KK Tiger Velenje 9 8 10 27
2 KK Žalec 4 2 2 8
3 KK Mawashi Postojna 3 3 2 8
4 KK Velenje 2 3 4 9
5 KK Rogaška Slatina 2 2 3 7
6 KK Štore 2 1 1 4
7 KK Kozjansko in Obsotelje 2 0 2 4
8 KK Rudar Velenje 1 2 1 4
9 KK Ptuj 1 0 3 4
10 KK Dinamik Celje 0 3 4 7
11 KK Shotokan Oplotnica 0 0 1 1

Rezultati tekmovanja
B1 malčki -35 borbe posamezno (8,9) Število tekm. (5)
1.mesto Filipović Enej KK Žalec
2.mesto Stojnić Maik KK Rudar Velenje
3.mesto Jačimović Alen KK Dinamik Celje
3.mesto Gal Jelen KK Velenje

B3 dečki -40 borbe posamezno (10,11) Število tekm. (10)
1.mesto Škrabar Maks KK Žalec
2.mesto Firšt Anej KK Dinamik Celje
3.mesto Prkič Jaka KK Žalec
3.mesto Leskovar Valentin KK Shotokan Oplotnica

B4 dečki +40 borbe posamezno (10,11) Število tekm. (6)
1.mesto Vrella Yll KK Rudar Velenje
2.mesto Sadiković Ajdin KK Rudar Velenje
3.mesto Firšt Anej KK Dinamik Celje
3.mesto Herman Benjamin KK Kozjansko in Obsotelje

B6 mlajši kadeti -50 borbe posamezno (12,13) Število tekm. (1)
1.mesto Marinkovič Anže KK Žalec
2.mesto Kuraj Mitja KK Rogaška Slatina

B10 mladinci abs borbe posamezno (16,17) Število tekm. (2)
1.mesto Murn Mateo KK Kozjansko in Obsotelje
2.mesto Golež Nik KK Rogaška Slatina
3.mesto Janjić Saša KK Tiger Velenje

E1 dečki kate ekipno (7-13) Število tekm. (1)
1.mesto Ekipa 1 KK Tiger Velenje
2.mesto Ekipa 2 KK Tiger Velenje

F2 deklice kate posamezno (8,9) Število tekm. (1)
1.mesto Žerjav Jana KK Rogaška Slatina
2.mesto Zupančič Sara KK Tiger Velenje
3.mesto Hartman Vila KK Dinamik Celje

F4 deklice kate posamezno (8,9) Število tekm. (6)
1.mesto Jeršič Žana KK Štore
2.mesto Sarajlić Adelisa KK Tiger Velenje
3.mesto Žerjav Jana KK Rogaška Slatina
3.mesto Zupančič Sara KK Tiger Velenje

F5 deklice kate posamezno (8,9) Število tekm. (4)
1.mesto Jeršič Žana KK Štore
2.mesto Sarajlić Adelisa KK Tiger Velenje
3.mesto Bošnjić Alicia KK Rudar Velenje

F6 deklice kate posamezno (10,11) Število tekm. (2)
1.mesto Mavsar Tajda KK Rogaška Slatina
2.mesto Jelen Hana KK Velenje

F7 deklice kate posamezno (10,11) Število tekm. (7)
1.mesto Zahirović Inaya KK Tiger Velenje
2.mesto Jeseničnik Nea KK Tiger Velenje
3.mesto Osmić Sumeja KK Tiger Velenje
3.mesto Aletić Emra KK Tiger Velenje

F9 deklice kate posamezno (12,13) Število tekm. (3)
1.mesto Križevac Lamija KK Tiger Velenje
2.mesto Fazlič Nejra KK Štore
3.mesto Kranjc Aja KK Velenje

F10 deklice kate posamezno (14-18) Število tekm. (1)
1.mesto Leber Nikita KK Ptuj

G1 malčice abs borbe posamezno (8,9) Število tekm. (3)
1.mesto Maslić Andriana KK Žalec
2.mesto Čačulovič Ines KK Žalec
3.mesto Križnik Lili KK Kozjansko in Obsotelje
3.mesto Hartman Ula KK Dinamik Celje

G3 deklice +40 borbe posamezno (10,11) Število tekm. (4)
1.mesto Abram Martina Zoja KK Mawashi Postojna
2.mesto Jovanović Lana KK Velenje
3.mesto Đogić Ema KK Velenje
3.mesto Šogorović Sara KK Žalec

G4 mlajše kadetinje -47 borbe posamezno (12,13) Število tekm. (3)
1.mesto Kuković Ariana KK Mawashi Postojna
2.mesto Maslić Anđela KK Žalec
3.mesto Krumpak Tinkara KK Rogaška Slatina

G5 mlajše kadetinje +47 borbe posamezno (12,13) Število tekm. (1)
1.mesto Zoja Martina KK Mawashi Postojna
2.mesto Lederer Bizjak Leja KK Mawashi Postojna
3.mesto Kukovič Arijana KK Mawashi Postojna

K1 dečki kate posamezno (-7) Število tekm. (6)
1.mesto Kulović Safet KK Tiger Velenje
2.mesto Šabec Aljoša KK Mawashi Postojna
3.mesto Garašević Matijas KK Tiger Velenje
3.mesto Mavsar Tadej KK Rogaška Slatina

K3 dečki kate posamezno (-7) Število tekm. (7)
1.mesto Lotrič Andraz KK Kozjansko in Obsotelje
2.mesto Šabec Aljoša KK Mawashi Postojna
3.mesto Kukovič Aleksander KK Mawashi Postojna
3.mesto Luka Kokot Žan KK Ptuj

K4 dečki kate posamezno (8,9) Število tekm. (3)
1.mesto Topčagić Amar KK Tiger Velenje
2.mesto Jačimović Alen KK Dinamik Celje
3.mesto Govek Tine KK Tiger Velenje
3.mesto Bračko Skomina Liam KK Ptuj

K5 dečki kate posamezno (8,9) Število tekm. (4)
1.mesto Jelen Gal KK Velenje
2.mesto Pašić Adam KK Velenje
3.mesto Halilković Ermin KK Tiger Velenje
3.mesto Kuljić Semir KK Tiger Velenje

K6 dečki kate posamezno (10,11) Število tekm. (2)
1.mesto Sarajlić Eldin KK Tiger Velenje
2.mesto Zupančič Anže KK Tiger Velenje

K7 dečki kate posamezno (10,11) Število tekm. (4)
1.mesto Buljubašić Kenan KK Tiger Velenje
2.mesto Jačimović Luka KK Dinamik Celje
3.mesto Sarajlić Eldin KK Tiger Velenje
3.mesto Mujkanović Anan KK Tiger Velenje

K8 dečki kate posamezno (12,13) Število tekm. (4)
1.mesto Mešić Ermin KK Velenje
2.mesto Govek Gal KK Tiger Velenje
3.mesto Miklič Matjaž KK Velenje
3.mesto Koprek Anej KK Ptuj

K9 dečki kate posamezno (12,13) Število tekm. (1)
1.mesto Mirst Maj KK Tiger Velenje

M1 deklice kate ekipno (7-13) Število tekm. (2)
1.mesto Ekipa 1 KK Tiger Velenje
2.mesto Ekipa 2 KK Tiger Velenje
3.mesto Ekipa KK Štore